9 czerwca uczniowie klasy V spędzili pełen emocji dzień w „Leśnej Frajdzie” w Deskurowie! Największą atrakcją był park linowy, gdzie każdy mógł sprawdzić swoją odwagę, sprawność i zwinność. Uczniowie mieli również okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku oraz pistoletòw do paintball.
Po aktywnie spędzonym czasie wszyscy spotkali się przy wspólnym ognisku, gdzie był czas na odpoczynek, rozmowy i pieczenie kiełbasek.
To był dzień pełen ruchu, uśmiechu , świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

